top of page

Erasmus+ KA1 ve KA2 Projelerinde Yanınızdayız

Siber Güvenlik Araştırmacıları ve Gençlik Derneği, Erasmus+ KA1 alanında dönüşüm yaratmak üzere tasarlanmış çeşitli Personel Hareketliliği eğitim kursları sunan bir lider kuruluştur. Eğitim kurslarımız, öğretmenlerin, eğitmenlerin ve eğitim personelinin ihtiyaçlarına odaklanarak dijital ve girişimcilik becerilerini geliştirerek dijitalleşmeyi desteklemeyi hedeflemektedir.

Siber Güvenlik Araştırmacıları ve Gençlik Derneği olarak, eğitimde dijital dönüşüm için kararlılıkla çalışıyoruz. Bu çerçevede, katılımcıların dijital ve girişimcilik becerilerini güçlendirmelerini sağlamak üzere düzenlediğimiz Erasmus+ KA1 Öğrenim Hareketliliği kurslarıyla öne çıkıyoruz. Derneğimizin geniş kurs yelpazesi, öğrencilerin, öğretmenlerin, eğitmenlerin ve idari personelin dijital yetkinliklerini ve girişimcilik becerilerini geliştirmek adına özel olarak hazırlanmıştır.

Kurslarımız, Türkiye'nin eşsiz güzellikteki sahil şehirlerinden biri olan Zonguldak'ta, hem öğrenme hem de ilham bulma fırsatı sunmaktadır. Siber Güvenlik Araştırmacıları ve Gençlik Derneği olarak, eğitimdeki her adımımızda daha iyi bir gelecek inşa etmeyi amaçlıyoruz.

Siber Güvenlik Araştırmacıları ve Gençlik Derneği olarak Erasmus+ KA2 – Stratejik Ortaklıklar - Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar programı kapsamında sizlere profesyonel destek sunmaktan mutluluk duyarız. 

bottom of page